K2 Spray na klinové remene 400ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Technické spreje a maziva

Čistič na odstranění škodlivého hluku způsobeného stárnutím klínových řemenů, chrání je před vysycháním, prokluzování a prasknutím Přípravek K2 Spray je účinný prostředek, který odstraňuje škodlivý hluk způsobený stárnutím klínových řemenů. Ochrání je před vysycháním, prokluzování a prasknutím, a výrazně ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Technické spreje a maziva

Popis

Čistič na odstranění škodlivého hluku způsobeného stárnutím klínových řemenů, chrání je před vysycháním, prokluzování a prasknutím Přípravek K2 Spray je účinný prostředek, který odstraňuje škodlivý hluk způsobený stárnutím klínových řemenů. Ochrání je před vysycháním, prokluzování a prasknutím, a výrazně prodlužuje jejich životnost. Přípravek lze použít ve všech strojích a zařízeních poháněných řemeny.Klíčové vlastnostiProstředek odstraňuje škodlivý hluk způsobený stárnutím klínových řemenůOchrání je před vysycháním, prokluzování a prasknutímProdlužuje jejich životnostVhodný pro všechny stroje a zařízení poháněné řemenyZpůsob použitíVypněte motor, který pohání mechanismus.Nastříkejte sprej na boční plochy, které přicházejí do kontaktu s poháněcím mechanismem.Zapněte motor a nechte jej běžet na volnoběh po dobu několika minut. Tím se zajistí rovnoměrné rozložení.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Technické spreje a maziva K2, nejprohlíženější produkty K2 nebo nejlevnejší Technické spreje a maziva.

Reklama