Microsoft Word 2000

TOP 14

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

   Nejsnazší cesta k ovládnutí počítače. Ještě nikdy nebylo zvládnutí osobního počítače a programů tak jednoduché. Knižní redakce vydavatelství Computer Press se zkušenostmi s více než tisíci publikacemi pro vás připravila inovativní, i ve světovém měřítku jedinečnou edici Nové generace počítačových ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

   Nejsnazší cesta k ovládnutí počítače. Ještě nikdy nebylo zvládnutí osobního počítače a programů tak jednoduché. Knižní redakce vydavatelství Computer Press se zkušenostmi s více než tisíci publikacemi pro vás připravila inovativní, i ve světovém měřítku jedinečnou edici Nové generace počítačových příruček.

Pryč je teorie, pryč je klopotné vysvětlování – dnešní počítače se ovládají vizuálně a interaktivně, proto i příručky jsou vizuální a interaktivní. 1. Výklad pomocí obrázku. Nepochybujeme, že umíte číst, ale obrázek vydá za tisíc slov a lépe se pamatuje. Činnosti jsou ilustrované, krok za krokem a na ilustracích je vždy zvýrazněno, "vytaženo" pro oko čtenáře to, čeho se probíraná činnost týká. 2.

Hypertextové odkazy. Znáte z Internetu

 • ale poprvé jsme je aplikovali v knize: od probírané činnosti vede "hypertextový odkaz" směrem k příslušnému elementu v obrázku; nebo, chcete-li, od probírané činnosti v obrázku vede odkaz k vysvětlujícímu textu. 3. "Jak na to", nikoliv "Co je to, proč je to". Počítačové knihy vždy usilovaly naučit čtenáře spoustu teorie. Nikdy více! Při obsáhlosti dnešních programů byste se půl roku učili teorie, než byste se dostali k prvnímu praktickému kroku.
 • Naše nová edice postupuje důsledně podle principu "Jak na to": od prvního dne se učíte dělat to, co budete v praxi skutečně potřebovat. Ovšemže tam, kde bližší pochopení a poznání pomůže lepší praktické práci s programem, potřebnou teorii vysvětlíme. 4. Žádná "modernizace", ale všechno hezky znovu. Nová edice nevznikla "přešitím" deset let starých příruček, postupně "modernizovaných", tj. opravovaných ze starých verzí programů, ale kompletním vytvořením z čisté vody. Redakční tým nejzkušenějších autorů Computer Pressu piloval text, aby každé slovíčko bylo na svém místě, nic nechybělo a nic nepřebývalo. 5. Mimořádná hodnota za mimořádnou cenu. Všechny knihy z edice jsou vytvořeny dvoubarevným tiskem, který zdaleka není obvyklý a který zvyšuje vizuální srozumitelnost.
 • A na závěr: všechny knihy z edice jsou v cenové úrovni, na kterou jste si možná už dávno odvykli.

  Parametry

  Výrobce: N/A
   
  Možnosti připojení:
  Délka kabelu: 1,52 m
  Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X)
  Typ kabelu: Cat6
   
  Osvědčení:
  Certifikace: TIA/EIA-568-C.2
  Certifikace RoHS: Ano
   
   
  Technické detaily:
  Barva kabelu: Modrá
   
  Vlastnosti:
  Konektor 1: RJ-45
  Konektor 2: RJ-45
  Pohlaví konektoru: Samec/samec
  Povrchová úprava konektoru: Zlato

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Textové procesory, DTP nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama