HP Q2610A

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 4 279,00 Kč Ihned Do obchodu

Inteligentní tisková kazeta HP Laser Jet 2300 poskytuje profesionální kvalitu tisku v kombinaci s rychlostí, konzistentní výkonností a spolehlivostí. Navíc se vyznačuje snadno použitelným designem zajišťujícím ekonomický, velkokapacitní monochromatický laserový tisk. Byla navržena specificky pro tuto ...viac

Popis

Inteligentní tisková kazeta HP Laser Jet 2300 poskytuje profesionální kvalitu tisku v kombinaci s rychlostí, konzistentní výkonností a spolehlivostí. Navíc se vyznačuje snadno použitelným designem zajišťujícím ekonomický, velkokapacitní monochromatický laserový tisk. Byla navržena specificky pro tuto tiskárnu, se kterou poskytuje čisté a ostré výsledky při každém tisku.

Unikátní složení toneru HP a inovovaná technologie inteligentního tisku dále obohacují tiskový systém HP a zajišťují konzistentní výstup po celou dobu životnosti. Nepřetržité monitorování stavu spotřebního materiálu a jeho použití, včasné upozorňování na nutnost výměny, pohodlné odstraňování problémů na dálku umožňují snadnou efektivní správu a údržbu spotřebního materiálu.

Snižují se tak prostoje a zvyšuje se produktivita tiskárny. Unikátní složení a přesnější umístění tonerových částic poskytují mimořádně ostrý černý text, hladké odstíny šedé a jemné detaily u fotografií i grafiky. Dynamické nastavení fotocitlivosti válce zajišťuje konzistentní kvalitu tisku.

 • Snadné použití a údržba: Inteligentní tisková technologie HP umožňuje monitorování a zobrazení informací o stavu a použití spotřebního materiálu HP na displeji tiskárny nebo prostřednictvím webového prohlížeče. Vybraným uživatelům a správcům může být odesláno upozornění, jestliže je zapotřebí vyměnit spotřební materiál. Praktická konstrukce kazety vše-v-jednom umožňuje snadnou instalaci a údržbu.
 • Odpadá nutnost přetřásání toneru ke konci životnosti kazety a minimalizují se tak zásahy uživatele. Spolehlivý výkon: přesné sladění designu tiskové kazety, toneru a ostatních komponent tiskového procesu HP zaručuje konzistentně spolehlivý výkon a úsporné ovládání - to vše díky důslednému testování kvality a zárukám
 • HP. Výstup přizpůsobený potřebám podniků: S průměrným výstupem 6 000 stran a sadou inovovaných funkcí v kombinaci s pověstnou spolehlivostí HP nabízí spotřební materiál HP bezkonkurenční náklady na stránku a nízké celkové náklady na vlastnictví.

  Parametry

  Výrobce: HP
   
  Hmotnost a rozměry:
  Hmotnost včetně balení: 1,6 kg
   
  Obsah balení:
  Počet kusů v balení: 1 kusů
   
  Provozní podmínky:
  Doporučená provozní relativní vlhkost: 20 - 80 %
  Rozsah teplot při skladování (T-T): -20 - 40 °C
   
  Technické detaily:
  Tisková technologie: Laser
  Velikost obalu (š x h x v): 390 x 190 x 247 mm
   
   
  Údaje o balení:
  Hloubka balení: 190 mm
  Šířka balení: 390 mm
  Výška balení: 247 mm
   
  Vlastnosti:
  Kompatibilita značky: HP
  Model: Laser cartridge
  OEM kód: Q2610A
  Počet stran černě: 6000 str.
  Přibližná výtěžnost stran (A4, černá, ISO/IEC 19752): 6000 str.
  Tiskové barvy: Černá
  Výtěžnost stran: 6000 str.
   
  Vzhled:
  Kompatibilita: HP LaserJet 2300

  Vývoj ceny

  Týden: 1.48 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Tonery HP nebo nejprohlíženější produkty HP.