HP Q2624A

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2 361,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet s tonerem Ultraprecise jsou určeny k použití s tiskárnami řady HP Laser Jet 1150. Přinášejí spolehlivou výkonnost a snadné použití ke spolehlivému bezproblémovému tisku. Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet s tonerem Ultraprecise zaručují mimořádně ostrý ...viac

Popis

Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet s tonerem Ultraprecise jsou určeny k použití s tiskárnami řady HP Laser Jet 1150. Přinášejí spolehlivou výkonnost a snadné použití ke spolehlivému bezproblémovému tisku. Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet s tonerem Ultraprecise zaručují mimořádně ostrý černý text, plynulé přechody odstínů šedé i polotónů. Šnekový pohon bubnu eliminuje vznik proužkování a dosahuje přesné kvality tisku a spolehlivého výkonu při každém tisku. Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet jsou zhotoveny z přesně sladěných komponent zaručujících konzistentně spolehlivý výkon.

Spolehlivost daná konstrukcí a přísné testování kvality zaručují maximální provozuschopnost tiskárny s minimem zásahů uživatele. Q2624 Tiskové kazety skupiny HP Laser Jet s tonerem Ultraprecise využívají praktické konstrukce kazety vše-v-jednom, jež umožňuje snadnou instalaci i údržbu. Magnetické uzávěry uzavírají toner uvnitř kazety a zabraňují jeho úniku.

  Vývoj ceny

  Týden: 8.2 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Tonery HP nebo nejprohlíženější produkty HP.

  Reklama