American English

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 299,00 Kč Ihned Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Tato výjimečná učebnice zaujme hlavně studenty a učitele, kterým je bližší americká varianta anglického jazyka. Monologické i dialogické texty, stejně jako poslechová cvičení prezentovaná v učebnici, jsou maximálně autentické a realistické. Po gramatické a lexikální části je pro pobavení a rozptýlení ...viac

Popis

Tato výjimečná učebnice zaujme hlavně studenty a učitele, kterým je bližší americká varianta anglického jazyka. Monologické i dialogické texty, stejně jako poslechová cvičení prezentovaná v učebnici, jsou maximálně autentické a realistické. Po gramatické a lexikální části je pro pobavení a rozptýlení studenta i učitele začleněn oddíl Fun Time a na zvláštnosti americké angličtiny upozorňuje část American English.

Učebnice obsahuje dále velké množství odkazů na reálie Spojených států amerických. Celá lekce je zakončena obsáhlým souborem cvičení na probranou slovní zásobu i gramatiku. Klíč ke všem cvičením je uveden vzadu v učebnici. Publikace je určena pro úplné, ale i tzv. falešné začátečníky, kteří dávají přednost učit se cizímu jazyku s humorem a kteří se také chtějí dozvědět něco o zemi, jejíž jazyk se učí.

  Parametry

  Výrobce: N/A
   
  Vlastnosti:
  Počet let: 3 rok/roky

  Vývoj ceny

  Týden: 28.06 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Učebnice angličtiny nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama