CAMPAIGN - Student´s Book 1

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 012,00 Kč Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Učebnice vojenské angličtiny CAMPAIGN je určena pro vojáky zapojené do všech typů operací, jako jsou mírové a humanitární mise a vojenská cvičení. Učebnice CAMPAIGN kombinuje důsledný a přesný přístup dobré učebnice odborné angličtiny s uživatelskou přívětivostí dobré učebnice obecné angličtiny. Učebnice ...viac

Popis

Učebnice vojenské angličtiny CAMPAIGN je určena pro vojáky zapojené do všech typů operací, jako jsou mírové a humanitární mise a vojenská cvičení. Učebnice CAMPAIGN kombinuje důsledný a přesný přístup dobré učebnice odborné angličtiny s uživatelskou přívětivostí dobré učebnice obecné angličtiny. Učebnice obsahuje realistická aktivity, které se vztahují k příslušníkům armády. V učebnici se vyskytují různá témata - od vojenské techniky přes sport a zdraví až k mírovým jednotkám.

Témata i texty čerpají z nejrůznějších mezinárodních vojenských témat včetně Spojených států, Spojeného království, NATO a OSN. Celá učebnice propojuje výuku základní odborné terminologie s rozvojem obecných jazykových dovedností pomocí jejich systematického procvičování a pečlivě strukturované výuky gramatiky.

  Vývoj ceny

  Týden: 10.54 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Učebnice angličtiny nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama