ON Y VA! 3 (Francouzština pro střední školy) - pracovní sešit 3B

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 189,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

 Tři vydané díly čtyřdílného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání tohoto cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných ...viac

Popis

 Tři vydané díly čtyřdílného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat.

 • Učebnice je založena na srovnání tohoto cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných životních situacích a současně seznámit s reáliemi francouzsky mluvících zemí. Obsahuje texty k různým konverzačním tématům, gramatický výklad, cvičení a francouzsko-český a česko-francouzský slovníček. Učebnici doplňují 2 pracovní sešity a kazeta. O její kvalitě svědčí i to, že získala schvalovací doložku MŠMT ČR pro výuku francouzštiny na gymnáziích, středních odborných školách a středních odborných učilištích.

  Vývoj ceny

  Týden: 40.59 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Učebnice francouzštiny nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama