Whirlpool AKR 749/1 NB cena od 2 698 Kč | Pricemania

Whirlpool AKR 749/1 NB

TOP 7
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné digestoře

Whirlpool AKR 749/1 NB, černá.Odsavače par jsou výbornými pomocníky, pokud jde o boj se zápachem a usazeninami, které vznikají během vaření. Černá výsuvná digestoř Whirlpool je vyrobena z nerezového materiálu a mezi její hlavní přednosti patří vysoká účinnost a téměř dokonalé maskování. Přístroj je totiž ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné digestoře

Popis

Whirlpool AKR 749/1 NB, černá.Odsavače par jsou výbornými pomocníky, pokud jde o boj se zápachem a usazeninami, které vznikají během vaření. Černá výsuvná digestoř Whirlpool je vyrobena z nerezového materiálu a mezi její hlavní přednosti patří vysoká účinnost a téměř dokonalé maskování. Přístroj je totiž nainstalovaný ve skříňce nad varnou deskou, z níž jej během vaření jednoduše vysunete a zapnete.Maximální požitek z jídla.Díky výkonnému motoru dokáže odsát až 304 m3/hod. I při běhu na maximální výkon je však tato digestoř velmi tichá a její maximální hlučnost je 62 dB. Celkem si můžete vybrat ze tří stupňů odsávání, které se nastavují pomocí tlačítek. O zachytávání mastnoty a nečistot se postarají 2 omyvatelné hliníkové tukové filtry. Součásti digestoře jsou také dvě LED světla, která přijdou vhod obzvláště při snížené viditelnost. Přístroj zapínejte vždy, když budete vařit. Díky tomu nebudou páry a mastnota unikat do zbytku kuchyně, čímž se vyvarujete vzniku nepříjemného zápachu. A až dovaříte, ucítíte jen a pouze úžasnou vůni čerstvého jídla.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné digestoře Whirlpool, nejprohlíženější produkty Whirlpool nebo nejlevnejší Vestavné digestoře.

Reklama