Whirlpool WDO 93 F B K cena od 25 990 Kč | Pricemania

Whirlpool WDO 93 F B K

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné digestoře

Whirlpool WDO 93F B K.Whirlpool WDO 93F B K je odsavač par, který vám nezabere žádný prostor. Nemusíte pro něj hledat místo mezi poličkami, dokonce nepatří ani do skříňky. Tento model je určený k vestavbě do kuchyňské desky. Umístěte ho do horní části desky a zajistěte si prvotřídní odsávání zápachu ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné digestoře

Popis

Whirlpool WDO 93F B K.Whirlpool WDO 93F B K je odsavač par, který vám nezabere žádný prostor. Nemusíte pro něj hledat místo mezi poličkami, dokonce nepatří ani do skříňky. Tento model je určený k vestavbě do kuchyňské desky. Umístěte ho do horní části desky a zajistěte si prvotřídní odsávání zápachu i kouře z vaření, smažení nebo grilování v každé kuchyni. Kdykoliv přístroj nepoužíváte, zaklapněte ochrannou lištu, aby se dovnitř nedostával prach nebo kousky jídla z vaření. Odsavač má šířku 90 cm, takže pokryje výpary ze všech standardních varných zón.Filtry v balení.Dle vlastních preferencí si zvolte jeden ze tří stupňů výkonu. Pomocí tlačítkového ovládání si vyberte intenzitu odsávání v rozmezí 304 až 603 m3/hod. Součástí balení jsou dva tukové filtry, které můžete v případě potřeby vyjmout a umýt v myčce, abyste si zajistili dlouhodobě efektivní a bezchybný výkon spotřebiče. Najdete zde také uhlíkové filtry, které vám umožní používat digestoř nejen pro přímý odtah do komína, ale také v rámci funkce recirkulace.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné digestoře Whirlpool, nejprohlíženější produkty Whirlpool nebo nejlevnejší Vestavné digestoře.

Reklama