Beko BBIE12300XD cena od 5 490 Kč | Pricemania

Beko BBIE12300XD

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO nabídne objem 72 l litrů a plno praktických funkcí. Její klasický design ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO nabídne objem 72 l litrů a plno praktických funkcí. Její klasický design je univerzální, ten skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně. Trouba je vybavena také kruhovým topným tělesem, díky tomu je teplota ve všech úrovních komory stejná. Pravý horký ohřev vám umožní používat při pečení více plechů, aniž by došlo k míchání vůní. Díky závěsnému roštu se pekáč nedotýká stěn a prohřívání je tak rovnoměrné. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do elektrické sítě za pomoci síťového kabelu, ten je obsažen v balení. Energetická třída A označuje malou spotřebu elektrické energie. Zásadní vlastnosti vestavné trouby BEKO BBIE12300XD Vestavná trouba BEKO bude praktickou a neodmyslitelnou součástí vaší kuchyně Za pomoci kruhového topného tělesa je.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama