Teka HSB 646 X

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, časovač, dětská pojistka, dotykové ovládání a ochlazovací systém, V׊×H, nerez Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, časovač, dětská pojistka, dotykové ovládání a ochlazovací systém, V׊×H, nerez Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba TEKA má objem 70 l litrů a mnoho užitečných využití. Má klasický design, takže skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Horní a dolní topné těleso zajistí v této vestavné troubě rovnoměrné propečení pokrmů. Disponuje také kruhovým topným tělesem, díky tomu je teplota ve všech úrovních komory stejná. Přidaný ventilátor zajišťuje distribuci teplého vzduchu po celé troubě, a urychluje tak pečení. Pravý horký ohřev umožňuje pečení na několika plechách současně, aniž by docházelo k míchání vůní. Snazší manipulaci s plechy umožňují teleskopické rošty. Elektrickou pečicí troubu připojíte do zásuvky pomocí kabelu, ten je obsažen v balení.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Teka, nejprohlíženější produkty Teka nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama