Bruno Banani Man's Best 50ml | Pricemania

Bruno Banani Man's Best 50ml

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Vody po holení

Voda po holení pro normální pleť, zklidňuje podrážděnou pleť Voda po holení Bruno Banani Man´s Best, to jsou nejlepší ingredience pro flirt a svádění umně zkombinované v jednu unikátní vůni. Tato Orientálně-kořeněná vůně vás bude provázet a povzbuzovat, až se odvážíte udělat ten první krok. Vůni otevírá ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Voda po holení pro normální pleť, zklidňuje podrážděnou pleť Voda po holení Bruno Banani Man´s Best, to jsou nejlepší ingredience pro flirt a svádění umně zkombinované v jednu unikátní vůni. Tato Orientálně-kořeněná vůně vás bude provázet a povzbuzovat, až se odvážíte udělat ten první krok. Vůni otevírá svěží hlava, ve které se mísí šťavnaté jablko s jiskrným pomelem a špetkou růžového pepře. Mužné srdce skrývá silný akord kašmírového dřeva okořeněný plamenným muškátem a omamnou skořicí. To vše podtrhuje charismatický základ, ve kterém se snoubí hřejivá tonka s intenzivní vůní vanilky a exotickými tóny santalového dřeva. Zkrátka expertně komponovaná vůně perfektní pro flirt. Čím je voda po holení Bruno Banani Man´s Best vyjímečná?Svůdná mužná vůně je jako stvořená pro flirtUnikátní kombinace ovocných a kořeněných tónů dodává pocit exotikyVoda po holení Bruno Banani Man´s Best vám dodá sebevědomí, až se rozhodnete udělat první krokElegantní.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vody po holení Bruno Banani, nejprohlíženější produkty Bruno Banani nebo nejlevnejší Vody po holení.

Reklama