SAS příručka jak přežít cena od 238 Kč | Pricemania

SAS příručka jak přežít

TOP 19

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vojenská technika, military

Tato publikace vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak jako speciálně vycvičení vojáci jednotek SAS. Obsahuje rady z oblastí: strategie, tábornictví, výkladu map, první pomoci, předpovědi počasí, přežití na moři či při pochodu v horách a džungli. Dozvíte se nejdůležitější informace o správné výstroji, ...viac

Popis

Tato publikace vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak jako speciálně vycvičení vojáci jednotek SAS. Obsahuje rady z oblastí: strategie, tábornictví, výkladu map, první pomoci, předpovědi počasí, přežití na moři či při pochodu v horách a džungli. Dozvíte se nejdůležitější informace o správné výstroji, podnebných pásmech, jedlých rostlinách, zvířatech, která lze ulovit, rozdělání ohně a přípravě jídel, nebezpečných rybách, ale i o signálech a kódech či pátracích postupech. S touto knihou prostě přežijete!!!Dátum vydania: 14.7.2009Vydanie: 1.Väzba: brožovanáISBN: 978-80-7237-280-5Strán: 566Formát (mm): 125x205.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vojenská technika, military, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší Vojenská technika, military.

Reklama