EGO POWER+ LB5804E | Pricemania

EGO POWER+ LB5804E

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Zahradní foukače

Fukar na listí akumulátorový, rychlost foukání až 270 km/h, hmotnost 2,2 kg, aku jako součást balení Pro odstranění listí či zbytků posekané trávy využijete fukar na listí EGO LB5804E. Má dostatečný výkon, aby odfoukl také vrstvu lehkého sněhu z chodníku nebo parkovacího stání. Pro silnější výkon disponuje ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Zahradní foukače

Popis

Fukar na listí akumulátorový, rychlost foukání až 270 km/h, hmotnost 2,2 kg, aku jako součást balení Pro odstranění listí či zbytků posekané trávy využijete fukar na listí EGO LB5804E. Má dostatečný výkon, aby odfoukl také vrstvu lehkého sněhu z chodníku nebo parkovacího stání. Pro silnější výkon disponuje tlačítkem BOOST pro mokré listí a nečistoty. Akumulátorový fukar na listí EGO LB5804E se může pochlubit velkokapacitním výfukovým tubusem. Lze jej používat s běžnými zásuvnými lithiovými bateriemi EGO Power+ 56 V Arc. Madlo je opatřeno bezpečnostní pojistkou, která zastaví stroj v případě uvolnění. Pro pohodlnou práci je rukojeť potažena měkčenou gumou. Samozřejmostí je mimořádné tichý bezuhlíkový elektromotor. Klíčové vlastnosti fukaru na listí EGO LB5804E - s 5Ah baterií a nabíječkouFukar na listí EGO LB5804E je určen pro odstranění listí či zbytků trávyPomocí funkce BOOST zvládne také mokré listí a.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Zahradní foukače EGO POWER+, nejprohlíženější produkty EGO POWER+ nebo nejlevnejší Zahradní foukače.

Reklama