Continental ContiWinterContact TS860 195/65 R15 91T cena od 1 569 Kč | Pricemania

Continental ContiWinterContact TS860 195/65 R15 91T

TOP 2
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 1 569 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Zimní pneumatiky

WinterContact TS 860.Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli zimním počasí pro kompaktní středně velké vozy.Výtěz testu zimních pneumatik 195/65R15 dTest 2017-10..Technologie Cool Chili™ zajistí ty nejlepší brzdné vlastnosti v ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

WinterContact TS 860.Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli zimním počasí pro kompaktní středně velké vozy.Výtěz testu zimních pneumatik 195/65R15 dTest 2017-10.

    .
  • Technologie Cool Chili™ zajistí ty nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí.Inovovaná silika směs Maximum Traction Silica Compound zajišťuje vynikající přilnavost za mokra a výrazně tak zvyšuje brzdný výkon. WinterContact™ TS 860 tak udrží flexibilní jízdní vlastnosti v jakémkoli zimním počasí a bezpečně přenášejí brzdnou sílu na mokrých, zledovatělých i zasněžených vozovkách.
  • .
  • Technologie Liquid Layer Drainage™ zkracuje brzdnou dárhu na namrzlém a zledovatělém povrchu.Nový systém lamel a lamelových kanálků možňuje stálý odvod vody z kontaktní plochy pneumatiky a zajišťuje lepší brzdný výkon na zledovatělých a namrzlých vozovkách. To snižuje riziko zhoršení brzdného výkonu v případě tajícího sněhu a podporuje tak rychlejší brzdění.
  • .
  • Technologie Snow Curve+ zajišťuje bezpečnost v zatáčkách na zasněžené vozovce.Nová WinterContact™ TS 860 posiluje vzájemné propojení povrchu pneumatiky se zasněženým povrchem vozovky prostřednictvím novej technologie Snow Curve+. Vtlačování sněhu do více než 1000 zářezů po celém profilu pneumatiky přináši zvýšenou přilnavost k zasněžené vozovce, a to zejména v zatáčkách.
  • .
.

Parametry

Výrobce: Continental
 
Vnitřní průměr: R15
Index N+R: 91T
Šířka: 195
Profil: 65

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Zimní pneumatiky Continental, nejprohlíženější produkty Continental nebo nejlevnejší Zimní pneumatiky.

Reklama