Glaxosmithkline Parodontax Fluorid 75ml cena od 89 Kč | Pricemania

Glaxosmithkline Parodontax Fluorid 75ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 89 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Zubní pasty

Bylinná zubní pasta PARODONTAX představuje účinnou pomoc při krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidě. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně v těhotenství.PARODONTAX obsahuje unikátní kombinaci výtažků ze 6 léčivých bylin, hydrogenuhličitan sodný a fluorid sodný.Echinacea purpurea má anibakteriální ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Bylinná zubní pasta PARODONTAX představuje účinnou pomoc při krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidě. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně v těhotenství.PARODONTAX obsahuje unikátní kombinaci výtažků ze 6 léčivých bylin, hydrogenuhličitan sodný a fluorid sodný.Echinacea purpurea má anibakteriální účinnost a posiluje nespecifický imunitní systém.Rathania působí adstringentně, protibakteriálně a antimykoticky.Heřmánek lékařský má hojivý a regenerační účinek, působí protizánětlivě.Šalvěj lékařská účinkuje antisepticky, stahuje dásně a potlačuje zánět.Myrha obsahuje látky s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem.Máta peprná má účinek antiseptický, tlumí bolest a osvěžuje dech.Hydrogenuhličitan sodný je látkou, kterou používají zubní lékaři a zubní hygienistky pro profesionální čištění zubů metodou "air flow", dokonale odstraňuje zubní plak, potlačuje krvácivost a neutralizuje kyseliny. Fluorid sodný v koncentraci 1400ppm zvyšuje odolnost zubní skloviny proti působení kyselin a brání vzniku zubního kazu.Specifická slaná chuť této zubní pasty je ovlivněna vysokým obsahem hydrogenuhličitanu sodného a bylinných extraktů. K přivyknutí na slanou chuť dochází během 1-2 týdnů používání.Zubní pasta Parodontax neobsahuje SLS a je proto vhodné ji užívat v kombinaci s ústní vodou GUM Paroex, Curasept nebo Parodontax.Charakteristika: Zubní pasta proti krvácení a zánětu dásní s výtažky z léčivých bylin (Echinacea, Rathania, heřmánek, šalvěj, myrha a máta). PARODONTAX potlačuje zánět a krvácení dásní, zabraňuje jejich dalšímu poškození a tím chrání před ztrátou zubů. Omezuje růst bakterií a tvorbu zubního plaku. PARODONTAX důkladně čistí a neutralizuje nebezpečné kyseliny a chrání tak zuby i dásně. Byliny a hydrogenuhličitan sodný dávají zubní pastě PARODONATAX neobvykle intenzivní slanou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech.Upozornění: Děti do 7 let by si měly čistit zuby pod dohledem, aby se omezilo polykání. K čištění jim postačí množství pasty velikosti hrášku. Obsahuje fluorid sodný 1400 ppm Užívání fluoridových přípravků konsultujte se zubním lékařem.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Zubní pasty Glaxosmithkline, nejprohlíženější produkty Glaxosmithkline nebo nejlevnejší Zubní pasty.

Reklama