Nanosol Ochrana proti zamlžování AntiFog cena od 249 Kč | Pricemania

Nanosol Ochrana proti zamlžování AntiFog

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 4 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autokosmetika na sklo

ANTIFOG je velmi účinný nano přípravek na veškeré skleněné a čiré povrchy, na kterých radikálně omezuje zamlžování a zaručuje dobrou viditelnost. Nano částice vytvářejí ochranný povlak, který zabraňuje zamlžování a rosení a také zvyšuje ochranu před mechanickým poškozením a poškrábáním.S dlouhodobým ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Porovnání cen

Nejoblíbenější produkty v kategórií Autokosmetika na sklo

Popis

ANTIFOG je velmi účinný nano přípravek na veškeré skleněné a čiré povrchy, na kterých radikálně omezuje zamlžování a zaručuje dobrou viditelnost. Nano částice vytvářejí ochranný povlak, který zabraňuje zamlžování a rosení a také zvyšuje ochranu před mechanickým poškozením a poškrábáním.S dlouhodobým účinkem až 2 měsíce nebo do dalšího čištění. Po této době by měl být AntiFog obnoven. pokročilé inovativní složení nano částic zamezuje mlžení současně čistí skleněné povrch (praktické např. u brýlí) chrání také před mechanickým poškozením a poškrábáním dlouhodobý účinek až 2 měsíce nesnižuje průhlednost skel Použití Přípravek protřepejte Naneste na čistý povrch a velmi jemně bez tlaku vyleštěte hadříkem z mikrovlákna tak aby na povrchu zůstala ochranná nanovrstva přípravku. K vyčištění a vyleštění povrchu před nanesením nano vrstvy Antifog můžete použít stejný přípravek. Další možnost aplikace je že po nanesení necháte přípravek zaschnout a pak vyleštíte. Vždy je nutné aby na povrchu zůstala vrstva přípravku a nedošlo k celkovému setření nanesené vrstvy. Nanočástice vytvoří na povrchu ochranný povlak, který zabraňuje zamlžování, rosení a zvyšuje odolnost před mechanickým poškozením a poškrábáním. Zaručuje dlouhodobý účinek, který trvá až 2 měsíce.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Autokosmetika na sklo Nanosol, nejprohlíženější produkty Nanosol nebo nejlevnejší Autokosmetika na sklo.

Reklama