Nanosol Sada na auto NANOkosmetika na sklo

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autokosmetika na sklo

Sada na auto: NANOkosmetika Nabitá sada NANO autokosmetiky pro kompletní ochranu auta. Takovým lepším nanovoskem je Polymerová ochrana 6+ je na ochranu laku zajistí perfektní a zářivý vzhled laku auta. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle.snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Autokosmetika na sklo

Popis

Sada na auto: NANOkosmetika Nabitá sada NANO autokosmetiky pro kompletní ochranu auta. Takovým lepším nanovoskem je Polymerová ochrana 6+ je na ochranu laku zajistí perfektní a zářivý vzhled laku auta. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle.snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Magická utěrka udělá svou práci v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejde do dveřní přihrádky každého auta. Nanostěrače zase usnadní jízdu ve špatném počasí. Přední sklo a světla pokryjí neviditelnou vrstvou, na které nečistoty a voda méně ulpívají. Takže při jízdě zvyšují viditelnost a lépe se sklo čistí. Navíc ještě praktický Čistič brýlí a to jak dioptrických tak slunečních. Sbohem šmouhy. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? Polymerový vosk 6+ (500 ml) ochrání minimálně na půl roku lak a plasty auta Nejeodolnější NANOstěrače na trhu vydrží minimálně rok chránit čelní sklo Čistič skel ECOline (500 ml) zase usnadní čištění venkovních skel a zrcátek Čistič brýlí Lunet ECO (250 ml) se hodí na diptrické i sluneční brýle S vnitřními skly zase pomůže Čistič interiérových skel (250 ml) a Magická utěrka Jedna utěrka z mikrovlákna na aplikaci Polymerové ochrany Co tato sada neobsahuje? Sady nejsou dárkové tzn. nedodjou Vám v krásné černé krabici se stuhou. Sady jsou tedy tématicky poskládané produkty za zvýhodněnou cenu. Pokud hledáte opravdový dárek, vyberte si Dárkový balíček nebo Dárkovou sadu.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Autokosmetika na sklo Nanosol, nejprohlíženější produkty Nanosol nebo nejlevnejší Autokosmetika na sklo.

Reklama