Velvana Autocleaner odstraňovač hmyzu 750ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autokosmetika na sklo

Odstraňovač hmyzu z auta - použití na autoskla, lak, plasty a kovy Odstraňovač hmyzu Velvana Autocleaner očistí vaše vozidlo od nevkusných zbytků hmyzu a pylových skvrn. Přípravek v podobě nažloutlé kapaliny obsahuje efektivní kombinaci detergentů, emulgátorů a glykolů. Stačí postříkat znečištěný povrch, ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Autokosmetika na sklo

Popis

Odstraňovač hmyzu z auta - použití na autoskla, lak, plasty a kovy Odstraňovač hmyzu Velvana Autocleaner očistí vaše vozidlo od nevkusných zbytků hmyzu a pylových skvrn. Přípravek v podobě nažloutlé kapaliny obsahuje efektivní kombinaci detergentů, emulgátorů a glykolů. Stačí postříkat znečištěný povrch, nechat přípravek 2-3 minuty působit a poté povrch omýt. Lze ho použít i před mytím v mycích linkách a nemusí se ředit. Klíčové vlastnosti odstraňovače hmyzu Velvana Autocleaner 750 mlOdstraňovač hmyzu Velvana Autocleaner se hodí k čistění vašeho autaEfektivně odstraňuje zbytky hmyzu a pylových skvrnObsahuje směs detergentů, emulgátorů a glykolůPřípravek stačí nechat 2-3 minuty působit a poté omýtObjem:750 ml.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Autokosmetika na sklo Velvana, nejprohlíženější produkty Velvana nebo nejlevnejší Autokosmetika na sklo.

Reklama