Canon BG-E22

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Baterie pro fotoaparáty

Je určen pro vysokokapacitní Li-Ion akumulátory LP-E6, které můžete použít v páru, s efektem zdvojnásobení maximálního počtu pořízených snímku a délky videa. Akumulátor lze použít i pouze jeden, čímž zachováte nižší hmotnost. K dispozici je také adaptér na 6 alkalických baterií typu AA. Battery grip ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Baterie pro fotoaparáty

Popis

Je určen pro vysokokapacitní Li-Ion akumulátory LP-E6, které můžete použít v páru, s efektem zdvojnásobení maximálního počtu pořízených snímku a délky videa. Akumulátor lze použít i pouze jeden, čímž zachováte nižší hmotnost. K dispozici je také adaptér na 6 alkalických baterií typu AA. Battery grip se připevňuje k tělu fotoaparátu pomocí závitu pro stativ. O možnost použití stativu nepřicházíte. Kompatibilita: Canon EOS R Obsah balení: Canon BG-E6 bateriový adaptér (6x AA) návod.style1 { width: 190px; height: 200px; float: right; margin: 0 5px 0 5px; padding: 20px 5px 10px 15px; border: 5px solid #F0F0F0; border-top-left-radius: 20px; border-top-right-radius: 20px; border-bottom-right-radius: 20px; border-bottom-left-radius: 20px; }.style2 { width: 520px; height: 250px; float: left; margin: 0 5px 0 5px; }.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Baterie pro fotoaparáty Canon, nejprohlíženější produkty Canon nebo nejlevnejší Baterie pro fotoaparáty.

Reklama