Ariete 909

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Domácí pekárny chleba

Pec na pizzu Ariete ART 909 Italská pizza přímo u vás doma Přeneste se do světa plného barev, vůní a chutí a zažijte tu pravou atmosféru Itálie přímo v pohodlí vašeho domova. Moderní design Čerstvá, křupavá a zároveň jemná. Taková je pizza z pece Ariete. Díky jejímu vzhledu a nadprůměrným výsledkům si ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Domácí pekárny chleba

Popis

Pec na pizzu Ariete ART 909 Italská pizza přímo u vás doma Přeneste se do světa plného barev, vůní a chutí a zažijte tu pravou atmosféru Itálie přímo v pohodlí vašeho domova. Moderní design Čerstvá, křupavá a zároveň jemná. Taková je pizza z pece Ariete. Díky jejímu vzhledu a nadprůměrným výsledkům si ji oblíbí všichni milovníci pizzy. Na kvalitní žáruvzdorné kamenné desce s průměrem 30 cm upečete tu nejlepší pizzu. Experimentovat můžete s pěti úrovněmi ohřívání a maximální teplotou až 400 °C. Jídlo během do 4 minut Pizza pec Ariete v sobě kombinuje kvalitu pečení a rychlou přípravu. Vaše pizza bude upečená za neuvěřitelné 4 minuty. Upéct domácí pizzu nebylo nikdy jednodušší, rychlejší a zábavnější. Pizzou to nekončí Připravte si na snídani teplé croissanty, ohřejte si kuřecí maso, kroketky, brambory nebo upečte slané či sladké sušenky přímo na kamenné desce v peci Ariete. Její všestranné využití oceníte každý den.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Domácí pekárny chleba Ariete, nejprohlíženější produkty Ariete nebo nejlevnejší Domácí pekárny chleba.

Reklama