Unold 8695

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Domácí pekárny chleba

Nová domácí pekárna BACKMEISTER® ze série ONYX. Praktická automatická pekárna nabízí elegantní design díky dílům z kartáčované ušlechtilé oceli a černého texturovaného plastu. Pomocí velkého LCD displeje a tlačítek SOF Touch můžete vybírat z 12 různých programů a neustále vymýšlet nové kombinace. Jednoduše ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Domácí pekárny chleba

Popis

Nová domácí pekárna BACKMEISTER® ze série ONYX. Praktická automatická pekárna nabízí elegantní design díky dílům z kartáčované ušlechtilé oceli a černého texturovaného plastu. Pomocí velkého LCD displeje a tlačítek SOF Touch můžete vybírat z 12 různých programů a neustále vymýšlet nové kombinace. Jednoduše jen přidáte suroviny, zvolíte vhodný program a o zbytek už se postará BACKMEISTER®. A čištění půjde raz dva, protože díky vyjímatelné formě s nepřilnavým povrchem se nic nepřipálí. Nepřilnavý povrch·Forma Ø 18,50 cm·Nastavitelný stupeň opečení Automatická domácí pekárna·Vyjímatelná forma s nepřilnavým povrchem·Odměrka, odměrná lžíce·Návod k obsluze. Nakúpte výhodne Domáca pekáreň Unold 8695 Backmeister Onyx, nerezová oceľ, čierna z kategórie Dom & záhrada|Domáce spotrebiče|Malé kuchynské spotrebiče|Domáce pekárne chleba od výrobcu Unold z e-shopu Conrad.sk.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Domácí pekárny chleba Unold, nejprohlíženější produkty Unold nebo nejlevnejší Domácí pekárny chleba.

Reklama