Deadly Premonition 2:A Blessing In Disguise cena od 389 Kč | Pricemania

Deadly Premonition 2:A Blessing In Disguise

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 389 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Nintendo Switch

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise dorazí na Nintendo Switch!Pokračování oblíbené kultovní hry z roku 2010 je vyvíjeno původním autorským týmem a vyjde 10. července 2020 na konzoli Nintendo Switch. Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise je pokračování titulu Deadly Premonition, které ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise dorazí na Nintendo Switch!Pokračování oblíbené kultovní hry z roku 2010 je vyvíjeno původním autorským týmem a vyjde 10. července 2020 na konzoli Nintendo Switch. Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise je pokračování titulu Deadly Premonition, které se odehrává v současném Bostonu. Díky unikátnímu stylu vyprávění se hráči mohou vrátit zpět v čase do Le Carré a odhalit tajemství pohřbená v kdysi klidném městě. Titul je z příběhového hlediska prequelem i sequelem k původní hře a sleduje agenty Davisovou a Jonese, jak zahajují nové vyšetřování sériových vražd v Le Carré. Cestujte v čase skrz vzpomínky a odhalte jednu velkou záhadu. York se vrací: Ujměte se znovu speciálního agenta FBI Yorka a zažijte další vyšetřování tajemných vražd Kombinace prequelu i sequelu: Odhalte vraha v Le Carré i díky zpětnému pátrání Dobrodružství z otevřeného světa: Cestuje napříč Le Carré pěšky, nebo na skateboardu Řada miniher: Bowling, jízda na lodi, výzvy na skateboardu a další Široká nabídka kustomizace: Hráči mohou upravovat své postavy a zvyšovat schopnost jezdit rychleji na skateboardu nebo na něm dělat různé triky.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Nintendo Switch Nintendo, nejprohlíženější produkty Nintendo nebo nejlevnejší Hry na Nintendo Switch.

Reklama