Super Mario 3D World + Bowsers Fury

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Nintendo Switch

Kočka leze z tašky… Super Mario 3D World vyjde na konzoli Nintendo Switch! Připojte se k Mariovi, Luigiumu, Princezně Peach a Toadovi na jejich cestě za záchranou Království Sprixie ve hře Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch. Bowser unesl Princeznu Sprixie a je jen na našich hrdinech, ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Nintendo Switch

Popis

Kočka leze z tašky… Super Mario 3D World vyjde na konzoli Nintendo Switch! Připojte se k Mariovi, Luigiumu, Princezně Peach a Toadovi na jejich cestě za záchranou Království Sprixie ve hře Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch. Bowser unesl Princeznu Sprixie a je jen na našich hrdinech, aby ji zachránili! Šplhejte přes zdi, škrábejte nepřátele pomocí Super Bell, naklonujte se díky Double Cherry nebo popadněte Cannon Box a vystřelte projektily na své protivníky. Tato upravená verze Super Mario 3D World rovněž přichází s vylepšenou hratelností, jako je zvýšená rychlost běhání všech postav či schopnost lézt ještě výše s využitím Super Bell. Dokonce můžete využívat i pohybové ovládání! Užijte si multiplayerovou zábavu v lokální kooperaci až se třemi kamarády nebo se zapojte do online multiplayerového chaosu! Super Mario 3D World + Bowser''s Fury dorazí exkluzivně na Nintendo Switch 12. února 2021. *Internetové připojení je vyžadováno během online hraní. Pro využití onine služeb je potřeba si vytvořit Nintendo Account a přijmout přislušné podmínky. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno. Některé online služby nemusí být dostupné ve všech zemí. Online hraní vyžaduje placené online členství.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Nintendo Switch Nintendo, nejprohlíženější produkty Nintendo nebo nejlevnejší Hry na Nintendo Switch.

Reklama