Sencor SVC 45 cena od 822 Kč | Pricemania

Sencor SVC 45

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Klasické vysavače

Informace o produktu.Max. příkon 1400W.Sací výkon 230W.Hlučnost: < 80 dB.Plastová trubice.Termostat zabraňující přehřátí motoru.5 stupňový systém filtrace.Parkovací poloha pro podlahovou hubici.Délka přívodního kabelu 5 m (akční rádius 7,5 m).Pogumovaná kola pro snazší pojezd a ochranu plovoucích podlah.Automatické ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Klasické vysavače

Popis

Informace o produktu.Max. příkon 1400W.Sací výkon 230W.Hlučnost: < 80 dB.Plastová trubice.Termostat zabraňující přehřátí motoru.5 stupňový systém filtrace.Parkovací poloha pro podlahovou hubici.Délka přívodního kabelu 5 m (akční rádius 7,5 m).Pogumovaná kola pro snazší pojezd a ochranu plovoucích podlah.Automatické navíjení kabelu.Indikátor naplnění sáčku na prach.Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem.Dodávané příslušenství: kombinovaná hubice (kartáčová + štěrbinová), papírový sáček.Objem sáčku na prach: 1,5 l.Rozměry (délka x šířka x výška): 345 x 255 x 210 mm.Hmotnost: 3,6 kg.

------------------------------------------

  • Značka SENCOR vznikla již roce 1969 v japonském Tokiu, v samotném srdci této technologické velmoci.
  • Produkty SENCOR pro Vás nyní vyrábíme v Evropě i v řadě zemí celého světa vždy tak, aby poměr ceny a kvality pro Vás byl co nejvýhodnější.
  • SENCOR při výrobě nových produktů využívá takřka 40 let zkušeností s kontrolou kvality výroby a produktů.
  • Naše produkty vyrábíme v certifikovaných továrnách, které jsou producenty také pro další pro další renomované světové a evropské značky.
  • Tým specialistů SENCOR přizpůsobuje přístroje podmínkám českých uživatelů a vždy se snaží nabídnout snadné a logické ovládání, perfektní "čeština" přístrojů je samozřejmostí.
  • I ten nejdokonalejší produkt může čas od času potřebovat seřízení či opravu. Víme, že nejdůležitější je, aby vše proběhlo rychle, proto jsme pro Vás vytvořili servisní střediska, která zajistí, aby Váš produkt byl ve 100% stavu co nejrychleji. Více na www.sencor.cz
  • Jak je možné, že nabízíme kvalitní produkty za tak příznivé ceny?
  • Díky příznivým cenám patříme k nejprodávanějším značkám, proto dosahujeme velkých nákupních objemů a tím snižujeme všechny náklady.
  • Neutrácíme miliony za televizní reklamy a u nás tedy neplatíte v ceně každého výrobku stovky korun navíc za reklamní agentury…
  • tak proto je to možné.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Klasické vysavače Sencor, nejprohlíženější produkty Sencor nebo nejlevnejší Klasické vysavače.

Reklama