Einhell RT-RH 32

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Kombinovaná kladiva

Einhell Red RT-RH 32.Vrtací kladivo Einhell Red RT-RH 32 patří do kategorie opravdu velmi výkonných pracovních přístrojů, které skvěle poslouží i v profesionální sféře. Příkon 1 250 W dokáže zajistit příklepy o síle až 3,5 J, což znamená, že si kladivo poradí s vrtáním až 32mm otvorů do tvrdého betonu. ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Kombinovaná kladiva

Popis

Einhell Red RT-RH 32.Vrtací kladivo Einhell Red RT-RH 32 patří do kategorie opravdu velmi výkonných pracovních přístrojů, které skvěle poslouží i v profesionální sféře. Příkon 1 250 W dokáže zajistit příklepy o síle až 3,5 J, což znamená, že si kladivo poradí s vrtáním až 32mm otvorů do tvrdého betonu. V případě měkčích materiálů je pak samozřejmě tato hodnota ještě vyšší. Kladivo dokáže při vrtání dosahovat až 800 otáček za minutu, avšak rotace samozřejmě může být i zcela vypnuta a přístroj může být používán pouze k sekání. V tomto případě oceníte, že je součástí balení dvojice SDS-plus dlátek.Kvalitní konstrukce.Vzhledem k tomu, v jak náročných podmínkách zřejmě bude tento přístroj používán, pojal jeho výrobce konstrukci velmi odolně. Kladivo je robustní již na první pohled, ale na životnost bylo dbáno i uvnitř. Převodová hlava je kompletně vyrobena z kovu, takže nehrozí její poškození běžným provozem. Kov byl zvolen i jako materiál pro hloubkový doraz, díky čemuž nárazy produkované provozem nebudou negativně působit na elektroniku a zbytek pohonného ústrojí.Ani ten nejtvrdší beton neodolá nekompromisní síle tohoto vrtacího kladiva!Antivibrační rukojeť.Rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu a je opatřena speciálním pogumovaným povrchem, díky čemuž by neměl být problém ji držet téměř za jakékoliv situace. Ještě důležitější je ale důmyslný systém tlumení vibrací, který podstatně snižuje přenos nárazů a otřesů do vašich rukou. To je samozřejmě komfortnější, ale také vám to umožňuje s přístrojem za provozu lépe manipulovat.Bezpečnostní spojka.Vrtací kladivo je opatřeno chytrou bezpečnostní spojkou, která v případě zaseknutí vrtáku ve zdi okamžitě uvolní své sevření. Tím pádem se nemůže stát, že by zablokovaný vrták zničil převodové ústrojí, či snad dokonce motor.Vrtání do betonu není problém.Výkonný motor a silný příklep zaručují, že si tento přístroj bez obtíží poradí i s vrtáním do pevného betonu. Bez jakýchkoliv problémů byste tak měli zvládnout vrtání až do průměru 32 mm, což by pro naprostou většinu příležitostí mělo pohodlně stačit.Nekompromisní výkon.Kladivo dokáže udeřit až 4 300× za minutu a to silou 3,5 J. Je tak jasné, že jen s obtíží budete hledat stavebninu, která by této energii odolala. Sekání do cihlových zdí, omítek i betonu tak nebude nejmenším problémem.Transportní kufr.Praktický transportní kufr umožňuje vrtací kladivo pohodlně přenášet včetně veškerého příslušenství. Využijete ho také při delším skladování, kdy jistě oceníte, že se na přístroj v době nečinnosti zbytečně nepráší.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Kombinovaná kladiva Einhell, nejprohlíženější produkty Einhell nebo nejlevnejší Kombinovaná kladiva.

Reklama