Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas | Pricemania

Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je nekomplikovaný expert na teploty pro chladné letní vnitřní prostory. Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas se stará o příjemnou teplotu letních obytných i pracovních prostor. Klimatizační zařízení 3-v-1 ochlazuje během horkých dní vnitřní prostory ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Mobilní klimatizace

Popis

Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je nekomplikovaný expert na teploty pro chladné letní vnitřní prostory. Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas se stará o příjemnou teplotu letních obytných i pracovních prostor. Klimatizační zařízení 3-v-1 ochlazuje během horkých dní vnitřní prostory na příjemné teploty v rozmezí od 16 do 32 ° C a pomocí svého silného ventilátoru s 3 úrovněmi rychlosti rozděluje čerstvý vzduch do celé místnosti. Díky přepínatelné funkci zvlhčování vzduchu pomáhá předcházet tropickému ovzduší a odstraňuje kondenzovanou vlhkost dříve, než se srazí. Výkonný chladící kompresor pracuje s 12000 BTU, resp. 3,5 kW v třídě energetické účinnosti A, proto je toto zařízení úsporné a ekologické i při trvalém provozu. Základní funkce klimatizace se jednoduše ovládají pomocí horního ovládacího panelu. Dodávaný dálkový ovladač navíc poskytuje možnost pohodlného ovládání a také nabízí několik dodatečných funkcí, jako například oscilaci otvoru ventilátoru nebo různá nastavení časovače. Kontrolní LED diody přehledně zobrazují, jaká volba byla uskutečněna. Pro rychlou instalaci je k zařízení Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas přiložena hned těsnící sada pro posuvná okna. 1,5 m dlouhá výsuvná výfuková hadice i hladce pohyblivé kolečka usnadňují výběr místa a také přemístění klimatizace. Užijte si léto v chladu: S klimatizací Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas žádný problém.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Klarstein, nejprohlíženější produkty Klarstein nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama