Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je nekomplikovaný expert na teploty pro chladné letní vnitřní prostory. Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas se stará o příjemnou teplotu letních obytných i pracovních prostor. Klimatizační zařízení 3-v-1 ochlazuje během horkých dní vnitřní prostory ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Mobilní klimatizace

Popis

Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je nekomplikovaný expert na teploty pro chladné letní vnitřní prostory. Klimatizace Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas se stará o příjemnou teplotu letních obytných i pracovních prostor. Klimatizační zařízení 3-v-1 ochlazuje během horkých dní vnitřní prostory na příjemné teploty v rozmezí od 16 do 32 ° C a pomocí svého silného ventilátoru s 3 úrovněmi rychlosti rozděluje čerstvý vzduch do celé místnosti. Díky přepínatelné funkci zvlhčování vzduchu pomáhá předcházet tropickému ovzduší a odstraňuje kondenzovanou vlhkost dříve, než se srazí. Výkonný chladící kompresor pracuje s 12000 BTU, resp. 3,5 kW v třídě energetické účinnosti A, proto je toto zařízení úsporné a ekologické i při trvalém provozu. Základní funkce klimatizace se jednoduše ovládají pomocí horního ovládacího panelu. Dodávaný dálkový ovladač navíc poskytuje možnost pohodlného ovládání a také nabízí několik dodatečných funkcí, jako například oscilaci otvoru ventilátoru nebo různá nastavení časovače. Kontrolní LED diody přehledně zobrazují, jaká volba byla uskutečněna. Pro rychlou instalaci je k zařízení Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas přiložena hned těsnící sada pro posuvná okna. 1,5 m dlouhá výsuvná výfuková hadice i hladce pohyblivé kolečka usnadňují výběr místa a také přemístění klimatizace. Užijte si léto v chladu: S klimatizací Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas žádný problém.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Klarstein, nejprohlíženější produkty Klarstein nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama