Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Příjemné ochlazení během horkých letních dnů: klimatizace Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G přesvědčí jako zařízení 3 v 1 s funkcemi chlazení, odvlhčování a ventilace.Klimatizace Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G se postará s chladicím výkonem 12000 BTU / 3,5 kW o příjemné klima v letních dnech ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Mobilní klimatizace

Popis

Příjemné ochlazení během horkých letních dnů: klimatizace Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G přesvědčí jako zařízení 3 v 1 s funkcemi chlazení, odvlhčování a ventilace.Klimatizace Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G se postará s chladicím výkonem 12000 BTU / 3,5 kW o příjemné klima v letních dnech v bytových nebo pracovních prostorech s velikostí 35 - 59 m². Mobilní 3 v 1 klimatizace vychladí interiéry během horkých dnů na příjemné teploty mezi 17 a 30 ° C a se svým silným ventilátorem distribuuje čerstvý vzduch nepřetržitě v celé místnosti v 3 výkonnostních úrovních. Pomocí přepínatelné funkce odvlhčovače vzduchu působí zařízení Metrobreeze Las Vegas 12 2G účinně proti tropické atmosféře a přesvědčí silným odvlhčovacím výkonem 1,2 l / hod. Díky úsporné třídě energetické účinnosti A chrání 3 v 1 klimatizace životní prostředí a současně peněženku i v nepřetržitém provozu.Základní funkce klimatizace se ovládají jednoduše a pohodlně pomocí horního ovládacího panelu: přepínatelná oscilace ventilačního otvoru, časovač zapnutí a vypnutí v rozmezí 1 - 24 hod. a také režim spánku, který vypne všechny ostatní kontrolky a zajišťuje nízkou rychlost větru. Stavové LED diody spolehlivě zobrazují, která funkce byla zvolena, zatímco dodaný dálkový ovladač umožňuje pohodlně se opřít. Aby byla instalace klimatizace Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G rychlá, je dodávána s těsnicí soupravou do posuvných i vyklápěcích oken. Vzduchová hadice, která se dá vytáhnout až do 1,5 m, a kolečka s hladkým chodem usnadňují výběr umístění i přemístění klimatizace.Léto může přijít: užij si příjemné teploty s klimatizací Klarstein Metrobreeze Las Vegas 12 2G díky silnému chladicímu výkonu, efektivnímu odvlhčování a účinné ventilaci.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Klarstein, nejprohlíženější produkty Klarstein nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama