Lanaform Breezy Cube cena od 927 Kč | Pricemania

Lanaform Breezy Cube

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 927 Kč Do 48 hodin Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Ochlazovač Breezy Cube s 2 úrovněmi intenzity, s časovačem na 2 nebo 4 hodiny, s ovládáním dotykovými tlačítky ochlazuje a zvlhčuje vzduch v osobní zóně uživatele, snižuje nepohodlí spojené s teplem a suchým vzduchem. Je ideálním spojencem pro vaše letní pohodlí! Snižuje teplotu vašeho osobního prostoru ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Ochlazovač Breezy Cube s 2 úrovněmi intenzity, s časovačem na 2 nebo 4 hodiny, s ovládáním dotykovými tlačítky ochlazuje a zvlhčuje vzduch v osobní zóně uživatele, snižuje nepohodlí spojené s teplem a suchým vzduchem. Je ideálním spojencem pro vaše letní pohodlí! Snižuje teplotu vašeho osobního prostoru až o 12,4 ° C * a má osvěžující účinek až do 2 metrů. Může být použit na jakémkoliv místě, kde chcete chladit svůj osobní prostor. Zdravá, přirozená technologie Breezy Cube ochlazuje okolní vzduch přirozeným principem odpařování: ventilátor rozptyluje vzduch přes filtr nasáklý vodou. Tento filtr obsahuje několik vrstev ultra absorpčního rostlinného vlákna. Tato přirozená, energeticky úsporná technologie, dělá z Breezy Cube produkt šetrný k životnímu prostředí bez škodlivých chemických látek. Proudění ochlazeného vzduchu lze snadno nastavit na 2 různé rychlosti, směr proudění lze nastavit výstupní mřížkou. Kromě toho je možná volba nepřetržité nebo 2- či 4hodinové provozu. Ovládání funkcí je velmi snadné díky dotykovým tlačítkům. Kromě příjemného osvěžení můžete využít bílé náladové LED osvětlení, které poslouží jako noční světlo nebo dodá vašemu interiéru styl. Průsvitná nádržka umožní sledovat hladinu vody, dokud kontrolky oznámí, že je čas doplnit vodu nebo vyměnit filtr Breezy Cube. V neposlední řadě praktická rukojeť usnadňuje přenášení ochlazující. Breezy Cube je tišší než 43 dB, takže poskytuje chladný vzduch ve vaší ložnici bez rušení spánku. Jednoduchým vypnutím LED osvětlení aktivujete noční režim s nízkým stupněm proudění vzduchu. Vynikající podmínky pro příjemný spánek! * Pokles teploty ve vzdálenosti 30 cm od Breezy Cube při teplotě okolí 35 ° C a relativní vlhkosti vzduchu 30%. technické údaje.. USB napájení: 5 V.. Spotřeba: 7.. Síťový adaptér není součástí balení.. Rozměry produktu: 17 x 17 x 19,3 cm.. Rozměry balení (š xvxh): 22,2 x 21,2 x 20,7 (cm).. Hmotnost balení: 1,74 kg.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Lanaform, nejprohlíženější produkty Lanaform nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama