Notino.sk recenze

Notino.sk Vám ponúka značkové parfumy a kozmetiku za skvelé ceny, zľavy až 50%.


HODNOCENÍ OBCHODU
  93.3%

Recenze obchodu

Hodnocení obchodu podle parametrů

9.2
Přehlednost obchodu
9.4
Dodací lhůta
9.4
Přístup a komunikace

Všechny recenze (81819)

100
08.03.2013 01:03
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
super
  • rýchlosť, spoľahlivosť, veľký výber
  • žiadne
100
08.03.2013 01:03
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
super
  • rýchlosť, spoľahlivosť, veľký výber
  • žiadne
100
08.03.2013 12:03
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
-
  • osobný odber v Bratislave, výhodné ceny
  • -
100
08.03.2013 12:03
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
-
  • osobný odber v Bratislave, výhodné ceny
  • -
93
08.03.2013 12:03
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
objednal som bvlgari aqva, mam aj original, takze mozem porovnat. Original je tmavsi, olejovy a dlhsie vonia..tento, kupeny na parfums.sk bol ako voda.
  • cena
  • parfemy nie su originalne
93
08.03.2013 12:03
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
objednal som bvlgari aqva, mam aj original, takze mozem porovnat. Original je tmavsi, olejovy a dlhsie vonia..tento, kupeny na parfums.sk bol ako voda.
  • cena
  • parfemy nie su originalne
97
08.03.2013 06:03
9
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
odporucam
  • prehladnost a cena
  • zatial som ziadne nenasiel
97
08.03.2013 06:03
9
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
odporucam
  • prehladnost a cena
  • zatial som ziadne nenasiel
93
07.03.2013 08:03
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
nakupovanie ok, tovar ok, len ma mrzí že kuriér mi ostal dlžný, síce išlo ,,len´´ o 3,-eurá ale aj tak, sľúbil že v priebehu dňa donesie no neunúval za zavolať ani po týždni
  • rýchlosť dodania
  • uvítala by som dodanie poštou nie kuriérom, nakoľko som v práci aj 12 hodín
93
07.03.2013 08:03
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
nakupovanie ok, tovar ok, len ma mrzí že kuriér mi ostal dlžný, síce išlo ,,len´´ o 3,-eurá ale aj tak, sľúbil že v priebehu dňa donesie no neunúval za zavolať ani po týždni
  • rýchlosť dodania
  • uvítala by som dodanie poštou nie kuriérom, nakoľko som v práci aj 12 hodín

Reklama