Notino.sk recenze

Notino.sk Vám ponúka značkové parfumy a kozmetiku za skvelé ceny, zľavy až 50%.


HODNOCENÍ OBCHODU
  93.3%

Recenze obchodu

Hodnocení obchodu podle parametrů

9.2
Přehlednost obchodu
9.4
Dodací lhůta
9.4
Přístup a komunikace

Všechny recenze (81819)

10
10.04.2011 07:04
1
Přehlednost obchodu
1
Dodací lhůta
1
Přístup a komunikace
spoľahlivosť, ale ceny vrátane poštovného sú už na úrovni iných internetových obchodov, čo je škoda. Človek sa rozhliada už aj na iných stránkach.
  • rýchlosť
  • spoľahlivosť
  • zvýšenie cien
  • zavedenie poštovného
  • žiadne zľavy
100
10.04.2011 06:04
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
prístup
  • cena
  • čas
100
10.04.2011 06:04
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
prístup
  • cena
  • čas
80
10.04.2011 06:04
7
Přehlednost obchodu
8
Dodací lhůta
9
Přístup a komunikace
velmi dobry
  • mhli by ste pre inspiraciu posielat vzorky parfumov
  • neviem
80
10.04.2011 06:04
7
Přehlednost obchodu
8
Dodací lhůta
9
Přístup a komunikace
velmi dobry
  • mhli by ste pre inspiraciu posielat vzorky parfumov
  • neviem
87
09.04.2011 10:04
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
8
Přístup a komunikace
o.k.
  • ak viete čo chcete -
  • rýchlosť
  • výhodná cena
  • doprava do domu
  • nedajú sa ovoňať
87
09.04.2011 10:04
8
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
8
Přístup a komunikace
o.k.
  • ak viete čo chcete -
  • rýchlosť
  • výhodná cena
  • doprava do domu
  • nedajú sa ovoňať
100
09.04.2011 10:04
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
veľký výber, nízske ceny, rýchly dovoz
  • veľký výber, nízske ceny, rýchly dovoz
  • nemá
100
09.04.2011 10:04
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
veľký výber, nízske ceny, rýchly dovoz
  • veľký výber, nízske ceny, rýchly dovoz
  • nemá
100
09.04.2011 08:04
10
Přehlednost obchodu
10
Dodací lhůta
10
Přístup a komunikace
ok
  • lacné, rýchle, dovoz az domov
  • ked pride kurier nech dopredu zavola nie az ked uz stoji pred dverami stylom: uz som tu....nie je mozne aby pracujuci clovek bol doma napr. poobede o 14.00

Reklama