Klíčoví zákazníci a péče o ně cena od 627 Kč | Pricemania

Klíčoví zákazníci a péče o ně

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 627 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Obchod, reklama, marketing

.p.Publikace je určena pro všechny ředitele podniků, obchodní ředitele, ředitele marketingu, prodeje, zákaznických oddělení, pro všechny řídící pracovníky. Najdou v ní metody, postupy a rady, jak prakticky realizovat tzv. koncepci řízení vztahů s klíčovými zákazníky (KCRM). Mimo jiné nabízí:./p.p.br ...viac

Popis

.p.Publikace je určena pro všechny ředitele podniků, obchodní ředitele, ředitele marketingu, prodeje, zákaznických oddělení, pro všechny řídící pracovníky. Najdou v ní metody, postupy a rady, jak prakticky realizovat tzv. koncepci řízení vztahů s klíčovými zákazníky (KCRM). Mimo jiné nabízí:./p.p.br /.jak definovat potenciální klíčové zákazníky, jak je vybírat a jak k nim proniknout.br /.jak určovat priority v závažných prodejních snahách a smluvních nabídkách.br /.jak vytvořit strukturu organizace zaměřené na zákazníka.br /.jak vytvořit plán strategického prodeje a rozvoje klíčových zákazníků.br /.jak organizovat informační systémy týkající se klíčových zákazníků.br /.jak analyzovat ziskovost klíčových zákazníků.br /.jak efektivně jednat s profesionálními kupujícími (nákupčími).br /.cvičení zaměřená na sebehodnocení, která pomohou identifikovat a ujasnit jednotlivé oblasti koncepce KCRM v konkrétním prostředí vašeho podniku./p.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Obchod, reklama, marketing, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší Obchod, reklama, marketing.

Reklama