Klíčoví zákazníci a péče o ně cena od 627 Kč | Pricemania

Klíčoví zákazníci a péče o ně

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 627 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Obchod, reklama, marketing

.p.Publikace je určena pro všechny ředitele podniků, obchodní ředitele, ředitele marketingu, prodeje, zákaznických oddělení, pro všechny řídící pracovníky. Najdou v ní metody, postupy a rady, jak prakticky realizovat tzv. koncepci řízení vztahů s klíčovými zákazníky (KCRM). Mimo jiné nabízí:./p.p.br ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

.p.Publikace je určena pro všechny ředitele podniků, obchodní ředitele, ředitele marketingu, prodeje, zákaznických oddělení, pro všechny řídící pracovníky. Najdou v ní metody, postupy a rady, jak prakticky realizovat tzv. koncepci řízení vztahů s klíčovými zákazníky (KCRM). Mimo jiné nabízí:./p.p.br /.jak definovat potenciální klíčové zákazníky, jak je vybírat a jak k nim proniknout.br /.jak určovat priority v závažných prodejních snahách a smluvních nabídkách.br /.jak vytvořit strukturu organizace zaměřené na zákazníka.br /.jak vytvořit plán strategického prodeje a rozvoje klíčových zákazníků.br /.jak organizovat informační systémy týkající se klíčových zákazníků.br /.jak analyzovat ziskovost klíčových zákazníků.br /.jak efektivně jednat s profesionálními kupujícími (nákupčími).br /.cvičení zaměřená na sebehodnocení, která pomohou identifikovat a ujasnit jednotlivé oblasti koncepce KCRM v konkrétním prostředí vašeho podniku./p.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Obchod, reklama, marketing, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší Obchod, reklama, marketing.

Reklama