Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Díky konstantní cloně f/2.8 v celém rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu poskytuje objektiv EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM vynikající výkon a flexibilitu komponování při nedostatečném osvětlení. Vlastnosti Širokoúhlý zoom určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-S Světelnost f/2.8 ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Díky konstantní cloně f/2.8 v celém rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu poskytuje objektiv EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM vynikající výkon a flexibilitu komponování při nedostatečném osvětlení. Vlastnosti Širokoúhlý zoom určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-S Světelnost f/2.8 v celém rozsahu zoomu 3krokový stabilizátor obrazu Rychlé, tiché automatické zaostřování Povrchová úprava Super Spectra Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II Volitelná sluneční clona Změňte svůj pohled.

Nikoli clonu. Širokoúhlý zoom s vysokým výkonem Efektivní rozsah ohniskových vzdáleností přibližně 27-88 mm (ekvivalent pro 35mm film) činí z objektivu EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM vynikající model, který přináší pozoruhodnou obrazovou kvalitu. Širokoúhlý zoom umožňuje zachytit více z každé scény a dodá vašim fotografiím nový pocit prostoru a perspektivy. Pevná clona Vysoká světelnost f/2.8 přináší vynikající výsledky v nedostatečných světelných podmínkách.

Hodnota clony zůstává konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, takže můžete používat zoom přibližně 27-88 mm (ekvivalent pro 35mm film), aniž by bylo třeba prodloužit čas závěrky. Příjemné rozostření pozadí Kruhová clona zajišťuje příjemné rozostření pozadí při fotografování s velkou clonou.

To je ideální pro vytvoření dojmu hloubky a izolaci objektu od pozadí. Stabilizátor obrazu Objektiv EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM je vybaven 3krokovým stabilizátorem obrazu (IS) od společnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideální pro práci z ruky, protože umožňuje použít časy závěrky až o tři hodnoty delší, aniž by došlo ke znatelnému zhoršení rozmazání obrazu.

Stabilizátor obrazu přináší pomoc za špatných světelných podmínek, u rychlých scén a při fotografování z pohybujících se vozidel. Rychlé, tiché automatické zaostřování Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychle reagující a téměř neslyšné vysokorychlostní automatické zaostřování.

Dobrý zadržovací točivý moment přesně zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Povrchová úprava Super Spectra Optimalizovaná povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů.

K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky. Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL

 • II ve fotoaparátu a zajišťuje tak optimální měření blesku v jakékoli fotografické situaci. Specifikace produktu: Velikost snímku:
 • APS-C Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu: 27 - 88 Zorný úhel: horizontální: 48° - 15° 40' vertikální: 68° 40' - 23° 20' diagonální: 78° 30' - 27° 50' Konstrukce objektivu (členů/skupin) : 19/12 Počet lamel clony: 7 Maximální clonové číslo: 22 Minimální zaostřovací vzdálenost (m) : 0
 • 35 Maximální zvětšení (x) : 0
 • 17 (při 55 mm) Informace o vzdálenosti:
 • Ano Stabilizátor obrazu: 3krokový Pohon AF: Kroužkový
 • USM - (kompatibilní pouze s teleobjektivem) Průměr filtru (mm) : 77 Zvětšení – mezikroužek
 • EF12 II: 0.45 - 0.23 - (zvětšení – mezikroužek EF12 II) Zvětšení – mezikroužek
 • EF25 II: 1.71 - 0
 • 51 Sluneční clona objektivu:
 • EW-83J Měkké pouzdro: LP1219 Držák žel. filtru III (sluneční clona III - Maximální počet slunečních clon typu III/IV, které lze připojit.
 • V případě objektivů se zoomem se maximální počet vztahuje na krátkou ohniskovou vzdálenost.) : NC - není kompatibilní s držáky želatinových filtrů III/IV Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV - Maximální počet slunečních clon typu III/IV, které lze připojit.
 • V případě objektivů se zoomem se maximální počet vztahuje na krátkou ohniskovou vzdálenost.) : (0) Telekonvertory EF1.4x II a
 • EF2x II:
 • Nekompatibilní Rozměry: Max. průměr x délka (mm) 83.5 × 110
 • 6 Hmotnost (g) : 645

  Parametry

  Výrobce: Canon
   
  Další charakteristiky:
  Zvětšení: 0,17 x
   
  Hmotnost a rozměry:
  Délka: 11,1 cm
  Filtrový závit: 7,7 cm
  Hmotnost: 645 g
  Průměr: 8,35 cm
   
  Objektiv:
  Diagonální úhel pohledu (max): 78,5 °
  Diagonální úhel pohledu (min): 27,85 °
  Formát snímače obrazu: APS-C
  Komponent pro: SLR
  Konstrukce objektivu (části/skupiny): 19/12
  Maximální clona: 22
  Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film): 88 mm
  Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film): 27 mm
  Montáž objektivu: Canon EF-S
  Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 0,35 m
  Ohnisková vzdálenost: 17 - 55 mm
  Ohnisková vzdálenost (ekvivalentní 35mm filmu): 27 - 88 mm
  Počet membrán: 7
  Počet zastavení stabilizátoru obrazu: 3
  Stabilizátor obrazu: Ano
  Typ objektivu: Širokoúhlý objektiv
   
   
  Technické detaily:
  Kompatibilita s kamerami značek: Canon
   
  Výkon:
  AF ovládací člen: Ring USM
  Ultrazvukový motor (USM): Ano
   
  Vzhled:
  Barva: Černá
  Kompatibilita: EOS

  Vývoj ceny

  Týden: 1.33 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Objektivy Canon nebo nejprohlíženější produkty Canon.

  Reklama