Pentax DA 50-200mm f/4-5.6 ED WR

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7 290,00 Kč Do 8 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Objektiv. PENTAX smc DA 50-200mm F4-5.6 ED WR je nový zoom teleobjektiv s povrchovou úpravou odolnou vůči přírodním vlivům (dešti apod.) . Přední část objektivu je potažena vrstvou SP (Super Protect), speciální sloučenina fluoru, která je procesem napařování nanesena na přední část objektivu. SP coating ...viac

Popis

Objektiv. PENTAX smc DA 50-200mm F4-5.6 ED WR je nový zoom teleobjektiv s povrchovou úpravou odolnou vůči přírodním vlivům (dešti apod.) . Přední část objektivu je potažena vrstvou SP (Super Protect), speciální sloučenina fluoru, která je procesem napařování nanesena na přední část objektivu. SP coating efektivně odpuzuje prach, vodu a tuky, ale umožňuje i snadné stírání otisků prstů a kosmetických krémů.

Do konstrukce je zařazen skleněný element s extra nízkým rozptylem (ED) . Objektiv obsahuje automatické zaostřování. Potom co je subjekt zaostřen systémem autofokusu AF, unikátní Quick- Shift systém zaostřování umožňuje fotografovi okamžité přepnutí na manuální ostření pro finální jemné doostření.

Tele-zoom objektiv pokrývá fokální vzdálenosti od mírného 76.5 mm ohniska až po 307 mm (formát 35mm) .

Parametry a specifikace:

 • Úhel záběru: 8.1 - 31.5 stupňů
 • Ohnisková vzdálenost (nepřepočtená) : 50-200 milimetrů
 • Světelnost objektivu: 4 - 5.6
 • Bajonet objektivu: Pentax
 • Uspořádání čoček: 11 elementů v 10 skupinách Nejvyšší clono

  Vývoj ceny

  Týden: 3.43 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Objektivy Pentax nebo nejprohlíženější produkty Pentax.

  Reklama