Comedes BTR 50 cena od 14 950 Kč | Pricemania

Comedes BTR 50

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 14 950 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Profesionální vysoušeč vzduchu Comedes BTR 50 Comedes BTR 50 je robustní odvlhčovač / konstrukční sušička, která je ideální pro větší úkoly v oblasti odvlhčování vzduchu. Zařízení se používá hlavně při sušení budov, obnovování poškození vodou a udržování velkých místnostív suchu. Aby byl odvlhčovač použit ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Profesionální vysoušeč vzduchu Comedes BTR 50 Comedes BTR 50 je robustní odvlhčovač / konstrukční sušička, která je ideální pro větší úkoly v oblasti odvlhčování vzduchu. Zařízení se používá hlavně při sušení budov, obnovování poškození vodou a udržování velkých místnostív suchu. Aby byl odvlhčovač použit flexibilně v celé řadě scénářů odvlhčování místnosti, má různé možnosti nastavení a funkce. To zahrnuje nepřetržitý a automatický provoz, funkci časovače, automatické odmrazování, ochranu proti přetečení a připojení hadice. Kromě toho je sušička navržena pro použití v "drsném" prostředí, jako jsou staveniště nebo v renovačních oblastech - to je umožněno robustním kovovým krytem. Pro snadnou a bezpečnou přepravu má stavební sušička dvě velká kola, polstrovanou kovovou rukojeť pro tlačení odvlhčovače a dvě zapuštěné rukojeti pro přenášení zařízení. Vlastnosti odvlhčovače: Odvlhčovací výkon: 51 l / 24 hod (30°C/80% r.v.) Technologie: Kompresor Vzduchový průtok: výrobce.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Comedes, nejprohlíženější produkty Comedes nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama