Concept OV2010 Perfect Air | Pricemania

Concept OV2010 Perfect Air

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 10 l/den, objem nádoby 2,5 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, ionizace, automatické vypnutí, systém "turbo" pro sušení prádla, uhlíkový filtr a dotykový panel, hmotnost 10,5 kg Trápí vás doma vyšší ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 10 l/den, objem nádoby 2,5 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, ionizace, automatické vypnutí, systém "turbo" pro sušení prádla, uhlíkový filtr a dotykový panel, hmotnost 10,5 kg Trápí vás doma vyšší vlhkost či plísně, kterých se velmi těžko zbavujete? Pak je odvlhčovač vzduchu Concept OV2010 Perfect Air stvořen přesně pro vás. Jedná se o kombinaci odvlhčovače a čističky vzduchu. Za jeden den dokáže zkondenzovat až 10 litrů vody. Odvlhčovač je vhodný do místnosti o velikosti až 45 m2. Během chvilky tak budete mít čistý a svěží vzduch v místnosti. Nechybí také objemná 2,5litrová nádoba na vodu. Zajisté oceníte také velmi tichý chod, díky kterému si můžete odvlhčovač vzduchu Concept OV2010 Perfect Air umístit i do ložnice či dětského pokoje a užít si ničím nerušený spánek. Tichý provozČtyřnásobná filtrace vzduchuČasovačKlíčové vlastnosti.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Concept, nejprohlíženější produkty Concept nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama