Rohnson R-9716 Ionic + Air Purifier cena od 6 199 Kč | Pricemania

Rohnson R-9716 Ionic + Air Purifier

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 100 m2, odvlhčovací kapacita 16 l/den, objem nádoby 6,5 l, hlučnost 42 dB, čištění vzduchu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr a uhlíkový filtr, hmotnost 12,05 kg Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9716 Ionic + Air Purifier si ...viac

Popis

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 100 m2, odvlhčovací kapacita 16 l/den, objem nádoby 6,5 l, hlučnost 42 dB, čištění vzduchu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr a uhlíkový filtr, hmotnost 12,05 kg Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9716 Ionic + Air Purifier si hravě poradí s vysokou vlhkostí v domácnosti, jež velmi často vyvolává nejen vlhnutí zdí, ale i tvorbu plísní, což zpravidla nepříznivě ovlivní i zdraví vaše i vašich dětí. Kromě snížení nechtěné vlhkosti najednou vzduch umí dokonce i pročistit. Tento pohyblivý pomocník Rohnson se dá dokonale využít pro každý prostor s velikostí plochy do 100 m2. O jeho velkolepém výkonu vypovídá odvlhčovací schopnost 16 l/den. Se sběrnou nádržkou s kapacitou 6,5 l si vystačíte i při delším odvlhčování bez potřeby vašeho zásahu. Další nespornou předností je nehlučný chod na úrovni 42 dB, takže ho klidně můžete pouštět, i když jste doma. Základní parametry.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Rohnson, nejprohlíženější produkty Rohnson nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama