Junkers CR 10 cena od 1 169 Kč | Pricemania

Junkers CR 10

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Pokojové termostaty

Výhody na první pohled: - snadná obsluha - uvedení do provozu pomocí jednoduchého menu - snadná údržba díky hlášení nestandardních provozních stavů na displeji Prostorový regulátor CR 10 pro kotle s řídicí jednotkou Bosch Heatronic III a IV nebo jako dálkové ovládání pro regulátor CW 400 patří k novým ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Pokojové termostaty

Popis

Výhody na první pohled: - snadná obsluha - uvedení do provozu pomocí jednoduchého menu - snadná údržba díky hlášení nestandardních provozních stavů na displeji Prostorový regulátor CR 10 pro kotle s řídicí jednotkou Bosch Heatronic III a IV nebo jako dálkové ovládání pro regulátor CW 400 patří k novým generacím regulátorů značky Junkers. Tato generace přichází s celou řadou komfortních funkcí, s jejichž pomocí lze vytápění a přípravu teplé vody přesně přizpůsobit Vašim potřebám. S regulátorem CR 10 lze řídit maximálně 1 nesměšovaný okruh nebo jej lze využít jako dálkové ovládání pro regulátor CW 400. Vhodný ke kotlům: Cerastar, Ceramini, CerapurCompact, CerapurSmart, CerapurComfort, CerapurAcu, CerapurAcu Smart, CerapurModul Ilustrační foto.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Pokojové termostaty Junkers, nejprohlíženější produkty Junkers nebo nejlevnejší Pokojové termostaty.

Reklama