Delonghi EcoDecalk cena od 250 Kč | Pricemania

Delonghi EcoDecalk

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 329 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Příslušenství pro kávovary

ekologický odvápňovací prostředek vyrobený z výhradně přírodních a vysoce kvalitních surových materiálů rostlinného původu (kyselina mléčná), které jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí balení 500 ml pro 4 odvápňovací cykly pravidelné používání De´Longhi EcoDecalk zaručuje dlouhou ...viac

Popis

  • ekologický odvápňovací prostředek vyrobený z výhradně přírodních a vysoce kvalitních surových materiálů rostlinného původu (kyselina mléčná), které jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí
  • balení 500 ml pro 4 odvápňovací cykly
  • pravidelné používání De´Longhi EcoDecalk zaručuje dlouhou životnost kávovaru a zvyšuje energetickou účinnost
  • papír a plast použité pro balení jsou 100% recyklovatelné
100% EKOLOGICKY NEZÁVADNÝ Eco Decalk je nový odvápňovací prostředek De´Longhi. Jeho složení je navrženo tak, aby byl 100% ekologicky nezávadný a zároveň ještě účinnější v boji proti vodnímu kameni uvnitř kávovarů. Láhev je vyrobena z 50 % recyklovaného plastu a papír použitý na krabičku a nálepku je certifikován FSR®. JEŠTĚ VÝKONNĚJŠÍ Laboratorní testy potvrdily, že je až 3x účinnější a rychlejší při odstraňování vodního kamene v porovnání s tradičními odvápňovači. UNIVERSAL De’Longhi descaler je kvalitní výrobek, vhodný pro všechny kávovary NÁVOD K POUŽITÍ: 1) jednu dávku (125 ml) ekologického odvápňovače nalijte do nádržky s vodou. 2) přidejte takové množství vody, které je uvedeno v návodu k použití kávovaru. Není-li uvedeno žádné množství, přidejte 1 litr vody. 3) dodržujte pečlivě pokyny pro odvápnění uvedené v návodu k použití kávovaru. 4) po odvápnění nádržku vypláchněte vodou, jak je uvedeno v návodu k použití kávovaru. Jedna dávka (125 ml) stačí pro účinné odvápnění nezávisle na poměru ředění s vodou. UPOZORNĚNÍ:
  • Dbejte pečlivě na to, aby odvápňovač nevystříkl na povrchy citlivé na kyseliny, jako je například mramor, vápenec, nerezová ocel, smalt nebo stříbro, a mohlo by tak dojít k jejich poškození.
  • Po odvápnění doporučujeme kávovar vypláchnout, jak je popsáno v návodu pro odstranění zbytků odvápňovače z kávovaru.
  • Uchovejte mimo dosah dětí. -Jsou-li zasaženy oči, vypláchněte je velkým množstvím vody.
CHEMICKÉ SLOŽENÍ: Reg. CE 648/2004 - Mezi 30 a 50 % kyseliny mléčné. Nespadá pod čl. 2-4 - italského zákona č. 136 z 26. 4. 1983 NEBEZPEČÍ! H318 Způsobuje vážné poškození očí. H315 Dráždí kůži. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI expozici nebo necítíte-li se dobře: okamžitě volejte TOXIKOLOGICKE INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Technické parametryHmotnost pro dopravu0.2 kgZáruka pro firmu (měsíců)24Kategorie produktuČistič do kávovaruZáruka pro spotřebitele (měsíců)24Kontrola chemikáliíAno.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

Reklama