Jak přežít padouchy

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 199,00 Kč Do 11 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Po dvou úspěšných titulech Tao sexu a Ciao sexu ukazuje autor svou typickou mírně ironickou formou, že některé události, věci a lidi nejen v politice, ale i v běžném životě nelze brát úplně vážně. Padouch je každý, kdo využívá trvalé nebo dočasné bezmocnosti druhých k tomu, aby je oloupil o hmotný ...viac

Popis

Po dvou úspěšných titulech Tao sexu a Ciao sexu ukazuje autor svou typickou mírně ironickou formou, že některé události, věci a lidi nejen v politice, ale i v běžném životě nelze brát úplně vážně. Padouch je každý, kdo využívá trvalé nebo dočasné bezmocnosti druhých k tomu, aby je oloupil o hmotný majetek, intelektuální vlastnictví, tvůrčí energii, dobrou pověst, čas, svobodu, přízeň bližních, zdraví, život, nervy, rozum, osobní štěstí nebo naděje.

To vše k vlastnímu obohacení, které ale nemusí vždy být hmotné. Padouch se v padoušství neustále musí procvičovat, a tak mu k zisku někdy stačí byť i jen nepatrné posílení vlastní moci nebo moci vlastní smečky nad druhými, kontrola a upevňování bezmocnosti a závislosti druhých, zdokonalování svých schopností druhé oblbovat a uondávat do bezmocnosti, vybrušování padoušských kejklí a triků. Tato kniha je o tom, jak to vše přežít.

  Vývoj ceny

  Týden: 23.13 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Psychologie pro každého nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama