Black & Decker BXSA751E

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Sendvičovače

Sendvičovač Black+Decker BXSA751E Rychlá svačina Nepřilnavé plotýnky vám umožní připravit až 2 sendviče najednou. Připravíte tak velmi jednoduchou, rychlou a teplou svačinu během pár minut. Sendviče jsou ideální ke snídani, svačině, i k večeři. Velmi snadná údržba Nepřilnavý povrch plotýnek usnadňuje ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Sendvičovače

Popis

Sendvičovač Black+Decker BXSA751E Rychlá svačina Nepřilnavé plotýnky vám umožní připravit až 2 sendviče najednou. Připravíte tak velmi jednoduchou, rychlou a teplou svačinu během pár minut. Sendviče jsou ideální ke snídani, svačině, i k večeři. Velmi snadná údržba Nepřilnavý povrch plotýnek usnadňuje údržbu sendvičovače. Po upečení toustů stačí otřít vychladnuté plotýnky vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Po vychladnutí ho můžete uložit i ve svislé poloze, takže nezabere mnoho místa i v malé kuchyni. Bezpečné používání Pro bezpečné používání má sendvičovač studené držadlo a protiskluzové nožičky. S pohodlnou přípravou Vám pomůžou nepřilnavé pečící plotýnky, kontrolka provozu, kontrolka nahřátí a automatická regulace teploty.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Sendvičovače Black & Decker, nejprohlíženější produkty Black & Decker nebo nejlevnejší Sendvičovače.

Reklama