InSPORTline Altiplano 100 cena od 349 Kč | Pricemania

InSPORTline Altiplano 100

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Trekingové hole

Trekingová hůl inSPORTline Altiplano 100 zelená je moderní 3-sekční teleskopická hůl z velmi lehké hliníkové slitiny. Výšku hole lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 67-135 cm. Při nejmenší velikosti je hole ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Trekingové hole

Popis

Trekingová hůl inSPORTline Altiplano 100 zelená je moderní 3-sekční teleskopická hůl z velmi lehké hliníkové slitiny. Výšku hole lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 67-135 cm. Při nejmenší velikosti je hole snadno přenosná a nepřekáží. Dozajista potěší vybavení hole odpružením, takže chůze je pohodlnější a šetrnější ke kloubům. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Prostorná rukojeť hole je vyrobena z neklouzavého pěnového gripu s tvarovým profilováním pro odvod potu a pro více možností uchopení. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Součástí sady jsou náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů, náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem je trekingová hůl inSPORTline Altiplano 100 oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.Technický popis:.3-sekční teleskopická hůl.antishock systém (odpružení).reflexní prvky.jednoduché nastavení délky (šroubováním).nastavitelné poutko rukojeti.vyměnitelné patky do různých terénů.výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu.materiál hole: hliník 6061.madlo: pěnové (EVA) s plastovou koncovkou, tvarově profilované pro více možností úchopu, lepší přilnavost, přenesení síly a odvod potu.nastavitelná délka: 67-135 cm (vyznačená ryska 105-135 cm).průměr hole: 14/16/18 mm.délka madla: 27 cm.hrot: ocel.patka: guma.hmotnost: 270 g/ks.cena za 1 kus.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Trekingové hole InSPORTline, nejprohlíženější produkty InSPORTline nebo nejlevnejší Trekingové hole.

Reklama