Northfinder Summit

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Trekingové hole

Pár karbonových trekových holí Northfinder Summit je díky kovovým rychlouzávěrům, prodlouženým rukojetím a wolframovým hrotům ideální pro náročné turisty. Trekové hole Summit od slovenské outdoorové značky Northfinder jsou vhodné především pro náročné turisty hledající nízkou hmotnost a kvalitu zpracování. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Trekingové hole

Popis

Pár karbonových trekových holí Northfinder Summit je díky kovovým rychlouzávěrům, prodlouženým rukojetím a wolframovým hrotům ideální pro náročné turisty. Trekové hole Summit od slovenské outdoorové značky Northfinder jsou vhodné především pro náročné turisty hledající nízkou hmotnost a kvalitu zpracování. Délku karbonových holí lze nastavit v rozmezí 64–135 cm pomocí rychloupínacích aretačních uzávěrů flick lock. Prodloužená tvarovaná rukojeť z pěny a korku zajistí pohodlný úchop holí i v náročném terénu. Samozřejmostí je nastavitelné poutko, plastový talířek a odolný wolframový hrot s nasazovací gumovou botičkou. Hlavní přednosti holí Summit: pár trekových holí do náročného terénu materiál: carbon 7075 třídílné rychloupínací aretační uzávěry flick lock nastavitelná délka: 64–135 cm prodloužená tvarovaná pěnovo-korková rukojeť nastavitelné poutko talířek wolframový hrot s gumovou botičkou hmotnost (1 ks): 420 g.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Trekingové hole Northfinder, nejprohlíženější produkty Northfinder nebo nejlevnejší Trekingové hole.

Reklama