Beko BBIE123001XD cena od 5 990 Kč | Pricemania

Beko BBIE123001XD

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Líbila by se vám ve vaší kuchyni nová pečicí trouba? Vestavná trouba BEKO nabízí objem 72 l litrů a mnoho ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Líbila by se vám ve vaší kuchyni nová pečicí trouba? Vestavná trouba BEKO nabízí objem 72 l litrů a mnoho žádaných funkcí. Nabízí klasický design, takže skvěle zapadne do designu většiny kuchyní. Trouba nabízí kruhové topné těleso, teplota je tedy ve všech úrovních komory stejná. Pravý horký ohřev umožňuje používat při pečení i několika plechů, aniž by docházelo k míchání vůní. Snazší manipulaci s plechy zajišťují výsuvné rošty. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do zásuvky díky síťovému kabelu, jenž je obsažen v balení. Energetická třída A garantuje nízkou spotřebu elektrické energie, a to jistě každý ocení. Základní funkce vestavné trouby BEKO BBIE123001XD Vestavná trouba BEKO bude praktickou a neodmyslitelnou součástí vaší kuchyně Za pomoci kruhového topného.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama