Bosch HBG675BB1

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Bosch HBG675BB1.Trouby Bosch jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a před uvedením na trh musí projít náročnými zátěžovými testy. Výjimkou není ani vestavná multifunkční trouba Bosch HBG675BB1, která je navíc prošpikována ohromným množstvím moderních funkcí. Disponuje 13 druhy ohřevu, mezi ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Bosch HBG675BB1.Trouby Bosch jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a před uvedením na trh musí projít náročnými zátěžovými testy. Výjimkou není ani vestavná multifunkční trouba Bosch HBG675BB1, která je navíc prošpikována ohromným množstvím moderních funkcí. Disponuje 13 druhy ohřevu, mezi nimiž nechybí horký vzduch eco, gril či stupeň pro pizzu. Trouba zaujme také elegantním vzhledem s celoskleněnou vnitřní stranou dvířek. Je vybavena přepínatelným halogenovým osvětlením.Úsporné vaření pro velkou rodinu.Trouba Bosch HBG675BB1 patří do energetické třídy A+. Pro vás to znamená perfektní výsledky pečení s nízkou spotřebou energie. S tímto spotřebičem již nemusíte dělat kompromisy při přípravě většího množství jídla – objem trouby je totiž nadstandardních 71 l. Je tedy šitý na míru rodinám o 4 či více členech.Bezpečné vaření.Výrobce myslel i na bezpečnost a do výbavy trouby zahrnul hned několik praktických bezpečnostních prvků. Nechybí tak dětská pojistka, elektronický zámek dveří a spínač kontaktu dveří. Bezpečnostní vypínání pak spotřebič vypne v případě, že je v provozu již delší čas bez přerušení. Už si tak nemusíte dělat starosti, zda jste spotřebič po odchodu z domova vypnuli, či ne.Precizní výsledky pečení už nejsou pouhým snem, ale samozřejmostí.Rovnoměrný ohřev.Rádi pečete na více plechách naráz a býváte zklamáni nerovnoměrným pečením pokrmů? 4D horký vzduch rovnoměrně rozděluje teplo po celém vnitřku trouby. Vy tak dosáhnete optimálních výsledků na jakékoliv úrovni. Péci navíc můžete až na čtyřech úrovních současně.Vaření ještě nebylo jednodušší.Trouba má 10 přednastavených automatických programů. Jak to funguje? Umístíte pokrm do trouby, zvolíte příslušný program, nastavíte hmotnost a zapnete. Kontrolu za vás přebere AutoPilot a sám určí teplotu i dobu trvání. Po ukončení procesu pečení se trouba sama automaticky vypne a vy máte hotový oběd či večeři.Komfortní ovládání.Ovládání spotřebiče je intuitivní a přehledné, vše obsluhujete pomocí otočného prstence a barevného TFT displeje. Díky funkci SoftMove nemusíte mít strach z přílišného bouchnutí s dvířky, které by je mohlo poškodit. Tato funkce se totiž postará o tlumené dovírání i otevírání dvířek. A to vše bez jediného rušivého zvuku navíc.Snadné čištění.Nsnášíte čištění trouby? Tahle trouba to vezme za vás. Je vybavena samočisticí funkcí pyrolýza. Jednoduše stisknete tlačítko Start a vaše trouba se v závislosti na míře znečištění zahřeje na určitou teplotu a spálí veškerý tuk i zbytky potravin. Vy po skončení procesu pouze odstraníte popel.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Bosch, nejprohlíženější produkty Bosch nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama