Beko BBIM12300X cena od 5 489 Kč | Pricemania

Beko BBIM12300X

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Rádi byste svou kuchyni vybavili moderním spotřebičem? Vestavná trouba BEKO poskytuje objem 72 l litrů a spoustu funkcí. Její klasický design ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Rádi byste svou kuchyni vybavili moderním spotřebičem? Vestavná trouba BEKO poskytuje objem 72 l litrů a spoustu funkcí. Její klasický design je univerzální, který skvěle zapadá do většiny kuchyní. Trouba je vybavena také kruhovým topným tělesem, které zajistí totožnou teplotu ve všech úrovních trouby. Pravý horký ohřev umožňuje péci i na více plechách současně, aniž by došlo k míchání vůní. Díky závěsnému roštu nebude pekáč nikdy v přímém kontaktu se stěnou. Elektrickou pečicí troubu připojíte do zásuvky pomocí kabelu, který je součástí balení. Energetická třída A označuje malou spotřebu elektrické energie. Podstatné parametry vestavné trouby BEKO BBIM12300X Vestavná trouba BEKO se stane praktickou designovou vložkou kuchyně Díky kruhovému topnému tělesu je pečení rychlejší Potřebujete péct.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama