Beko BBIM12300XM cena od 6 827 Kč | Pricemania

Beko BBIM12300XM

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby katalytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Chcete svou kuchyň vybavit novou pečicí troubou? Vestavná trouba BEKO nabídne objem 72 l litrů a plno užitečných ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby katalytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, nerez Chcete svou kuchyň vybavit novou pečicí troubou? Vestavná trouba BEKO nabídne objem 72 l litrů a plno užitečných funkcí. Je vyvedena v klasickém stylu, ten krásně zapadne do většiny kuchyní. Trouba nabízí kruhové topné těleso, tudíž je teplota stejná ve všech úrovních trouby. Pravý horký ohřev vám umožní používat při pečení více plechů, aniž by docházelo k míchání vůní. Díky závěsnému roštu nedochází ke kontaktu pekáče se stěnou trouby a prohřívání je tak rovnoměrné. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do elektrické sítě za pomoci síťového kabelu, ten je součástí balení. Energetická třída A je známkou nízké spotřeby elektrické energie, což jistě oceníte. Díky katalytickému čistění se trouba rozehřeje na 250 °C, tato teplota rozloží nečistoty, které pak hravě setřete.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama