Beko BBIM13300X

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 31 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Chcete do své kuchyně pořídit moderní spotřebič? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a plno praktických funkcí. Vyrobena je v ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Chcete do své kuchyně pořídit moderní spotřebič? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a plno praktických funkcí. Vyrobena je v klasickém stylu, takže skvěle zapadne do designu většiny kuchyní. Trouba je vybavena také kruhovým topným tělesem, to zajišťuje stejnou teplotu ve všech úrovních komory. Pravý horký ohřev vám umožní používat při pečení více plechů, aniž by došlo k míchání vůní. Závěsný rošt zabrání kontaktu pekáče se stěnou a pečení tak probíhá rovnoměrně. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do elektrické sítě díky síťovému kabelu, který je součástí balení. Energetická třída A je známkou nízké spotřeby elektrické energie, což jistě oceníte. Významné parametry vestavné trouby BEKO BBIM13300X Vestavná trouba BEKO je praktický a moderní kousek do vaší kuchyně Díky kruhovému topnému.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama