Beko BBIM13300XD cena od 7 490 Kč | Pricemania

Beko BBIM13300XD

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO nabízí objem 72 l litrů a plno praktických ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO nabízí objem 72 l litrů a plno praktických funkcí. Nabízí klasický design, takže krásně zapadne do jakékoliv kuchyně. Trouba nabízí kruhové topné těleso, které zajistí totožnou teplotu ve všech úrovních trouby. Pravý horký ohřev dovoluje péct s použitím více plechů najednou, aniž by docházelo k míchání vůní. Výsuvné rošty zajišťují snazší manipulaci. Elektrická pečicí trouba se připojuje do elektrické sítě pomocí síťového kabelu, který je obsažen v balení. Energetická třída A je známkou nízké spotřeby elektrické energie, což jistě oceníte. Nejdůležitější parametry vestavné trouby BEKO BBIM13300XD Vestavná trouba BEKO je praktický a moderní kousek do vaší kuchyně Kruhové topné těleso zajišťuje.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama