Beko BBIM13300XM cena od 6 990 Kč | Pricemania

Beko BBIM13300XM

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby katalytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Chcete vybavit svou kuchyni moderním spotřebičem? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a mnoho užitečných ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby katalytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Chcete vybavit svou kuchyni moderním spotřebičem? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a mnoho užitečných využití. Je vyvedena v klasickém stylu, takže krásně zapadne do jakékoliv kuchyně. Trouba také disponuje kruhovým topným tělesem, takže je teplota stejná ve všech úrovních komory. Pravý horký ohřev umožní péct s použitím i několik plechů najednou, aniž by došlo k míchání vůní. Se závěsnými rošty nedojde k doteku plechu se stěnou a pokrm se tak bude ohřívat rovnoměrně. Elektrická pečicí trouba se připojuje do elektrické sítě pomocí síťového kabelu, ten je součástí balení. Energetická třída A značí nízkou spotřebu elektrické energie. Katalytické čištění ulehčí údržbu, jelikož dojde ke spálení zbytků na popel. Rozhodující parametry vestavné trouby BEKO.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama